Zatrzymanie groźnego mężczyzny

Wrocław, 5 lipca, stał się miejscem niepokojącego wydarzenia, które rozegrało się na placu Nowy Targ. Mężczyzna, uzbrojony w nóż, przeprowadził atak, w wyniku którego dwie osoby doznały obrażeń. Teraz miejsce to jest zabezpieczane i badane przez służby śledcze, głównie detektywów.

Szczegóły ataku z użyciem noża, który odbył się tego dnia w południe na placu Nowy Targ we Wrocławiu, są jeszcze niepełne, ale wiadomo już, że agresor zaatakował dwie osoby. Na podstawie naszych informacji, napastnik skierował swoją agresję na kobietę, która spoczywała na ławce. Obserwatorzy incydentu potwierdzają, że poszkodowaną natychmiast przewieziono do szpitala. Napastnik został już aresztowany.

Przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, młodszy aspirant Rafał Jarząb odniósł się do wydarzenia: „Policja otrzymała dzisiaj zgłoszenie o mężczyźnie, który zaatakował dwie osoby niezidentyfikowanym narzędziem na placu Nowy Targ we Wrocławiu. Szybka reakcja funkcjonariuszy pozwoliła na natychmiastowe zatrzymanie podejrzanego po zaistnieniu incydentu. W tej chwili przeprowadzamy czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego niebezpiecznego incydentu”.