Zmarł radny Józef Skoczylas

Przewodniczący Rady Miejskiej Wrocławia po informował na swoim Facebooku o śmierci swojego kolegi Józefa Skoczylas. Radny pełnił swoje stanowisko przez wiele lat. Działał również w Klubie Radnych „Wrocław Wspólna Sprawa” założonym przez prezydenta miasta Jacka Sutryka.

Radny Józef Skoczylas udzielał się w wielu istotnych dla miasta inicjatywach. Działał na rzecz polityki senioralnej a także angażował się w sprawy społeczne. Podczas jego kadencji Rada Miejska Wrocławia podejmowała wiele ważnych inicjatyw, takich jak deratyzacja.

Józef Skoczylas wieloletni członek Rady Miejskiej Wrocławia

Zmarłego radnego doceniał między innymi prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, z którym współtworzył klub radnych „Wrocław Wspólna Sprawa”. Warto wspomnieć też, że działał w kilku istotnych komisjach takich jak komisja spraw społecznych, komisja osiedli i partycypacji oraz komisja zdrowia i bezpieczeństwa. Przez wiele lat zajmował się także polityką senioralną.

Koledzy z pracy wspominają zmarłego jako osobę skromną, dowcipną ale także bardzo obowiązkową. Jego śmierć do wielka strata dla miasta oraz osób mu bliskich.