W ostatni dzień sezonu odbył się pokaz fontanny

W ostatnią noc sezonu mieliśmy okazję zobaczyć specjalny pokaz fontannowy. Co było w nim specjalnego? To, że zawierał on połączenie wielu rodzajów pokazów. Zalicza się do nich Katedrę Demokracji, Piękną i Bestię, Cztery Żywioły, Mikro & Makro Kosmos oraz Dzień Dobry Marylin.

Fontanna we Wrocławiu już stała się częścią lokalnej tradycji. Pokazy przyciągają duże grupy osób, które mają ochotę zobaczyć coś, co naprawdę cieszy oko. Oczywiście nie wszystkie pokazy są tak spektakularne. Istnieje określona lista pokazów i zwykle jeden przypada na jeden wieczór.

Rzadko zdarza się tak, aby wszystkie wyświetlono na raz. Aby to się stało, musi być jakaś specjalna okazja. Taką jest właśnie zakończenie sezonu. Teraz gdy zaczyna się jesień, musimy pożegnać się z latem. Choć lato kalendarzowe skończyło się jakiś czas temu, to wiele letnich rozrywek wciąż było praktykowanych.

Fontanna multimedialna we Wrocławiu

Przykładem takiego letniego spędzania czasu jest właśnie oglądanie pokazów na fontannie. Jeszcze na początku jesienie kontynuowano ten rodzaj atrakcji i przeciągnięto go nawet do października. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, więc trzeba było zakończyć ten sezon. Oczywiście nie żegnamy się z pokazami permanentnie.

W następnym sezonie, gdy już się znowu zrobi ciepło, będziemy mogli powrócić na fontannę. Znów pojawią się dobrze znam znane pokazy, które do tej pory zachwycały serca wrocławian. Wśród nich z pewnością będzie można zobaczyć Katedrę Demokracji, Piękną i Bestia, Dzień Dobry Marylin i Cztery Żywioły.

Najlepsze pokazy pod koniec lata

Pokazy pojawiają się na fontannie regularnie. Zależy to jednak od pory roku. Najbardziej aktywnie robi się w okresie wiosennym i letnim. To właśnie na wiosnę pojawiają się pierwsze z nich i trwają później przez całe latu. Również w okresie jesiennym część pokazów nadal się pojawia.

Najlepszym momentem jest właśnie koniec sezonu. To właśnie wtedy możemy obejrzeć mieszankę wszystkich pokazów.

Chcesz wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu? Aby być na bieżąco, wejdź na stronę wro.com.pl.