Słynna chińska firma odzieżowa otwiera się we Wrocławiu

Shein to jeden z liderów e-commerce’u z zakresu odzieżu. Firma rozwija się przez cały czas, a jej plany dotyczą między innymi polski. Ich nowe centrum magazynowe ma się pojawić we Wrocławiu. Dzięki temu pracę ma otrzymać aż 2000 osób.

Choć mamy o czynienia z firmą typowo e-commerce’ową, to wciąż taka firma potrzebuje fizycznego miejsca w przestrzeni. Musi być jakiś magazyn, gdzie wszystkie te ubrania się znajdą i będą gotowe, aby wysłać je do klienta.

Taki magazyn niedługo już powstanie we Wrocławiu. Może być to świetna wiadomość dla lokalnej gospodarki, gdyż powstanie magazynu oznacza duże zyski oraz zatrudnienia.

E-commerce teraźniejszością i przyszłością handlu

Handel internetowy wiedzie dzisiaj prym jeśli chodzi o jakiekolwiek transakcje. Firmy, które nie umiały skutecznie przejść w tryb online, tak naprawdę przestały się liczyć na rynku. Takie spółki jak Shein wiedzą o tym doskonale i dlatego oferują szybkie i wygodne zakupy.

Podobnymi osiągnięciami może się pochwalić na przykład Zalando. Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, można bardzo wygodnie przeglądać ubrania, które potem kupuje się dzięki jednemu kliknięciu.