Walentynki we Wrocławiu. Jakie plany mają wrocławianie?

Już wkrótce dzień zakochanych. Wszystkie pary główkują, jak zorganizować ten dzień, aby było przytulnie i romantycznie. Niektórzy też dodaliby do tego „niedrogo”. Nie ma to jednak znaczenia, czy walentynki będą skromne czy na bogato. Chodzi przede wszystkim o dobrą atmosferę i miłe wspomnienia.

Co obejrzymy na walentynki we wrocławskim kinie?

Wspólne wyjście do kina zawsze jest dobrą opcją dla zakochanych. Co będą mogli obejrzeć 14 lutego we Wrocławiu? Bardzo ciekawą ofertę na ten dzień przedstawiło kino Helios. W repertuarze znajdą się zarówno komedie, jak i filmy fantasy. Jaki film nadaje się na walentynki? To już w dużej mierze zależy od gustu i nastroju obojga.

Ciekawym pomysłem było dodanie do repertuaru odnowionej wersji „Titanica”. Dzieło możemy obejrzeć w 3D, co jest świetną okazją zwłaszcza dla fanów tego klasyka. Jeśli jednak ktoś lubi nieco lżejsze klimaty, to dla niego jest „Kot w butach” oraz „AVATAR: Istota wody”.

Jak wrocławianie obchodzą walentynki?

Walentynki są bardzo popularne i lubiane wśród mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Wielu z nich w ten dzień wybiera się na romantyczną kolację z drugą połówką do drogiej restauracji. Inni spędzają ten dzień w domowym zaciszu. Są też zorganizowane opcje takie jak potańcówki czy specjalne seanse kinowe.