Nieszczęśliwe zdarzenie w ruchu drogowym we Wrocławiu

W przewoźniku miejskim Wrocławia, MPK, doszło do dramatycznego zdarzenia. Na jednym z przejść dla pieszych, kierujący autobusem potrącił 21-letnią kobietę. Sytuacja ta spowodowała konieczność blokady ruchu na danym odcinku drogi, gdzie obecnie swoje działania podejmuje policja. Z powodu tego incydentu, przewiduje się znaczne trudności w normalnym funkcjonowaniu ruchu drogowego.

Na skutek nieszczęśliwego wypadku, który wydarzył się w środku dnia, we wtorek 18 lipca, o godzinie 13:15, MPK Wrocław musiało podjąć decyzję o zmianie tras dwóch swoich linii autobusowych – numer 125 oraz 114. Zmiany te dotyczą obydwu kierunków jazdy. Nieszczęśliwy incydent miał miejsce na przejściu dla pieszych przy ulicy Mościckiego, gdzie doszło do potrącenia młodej pani.

Aleksandra Freus, reprezentująca Komendę Miejską Policji we Wrocławiu, przekazała informacje na temat stanu zdrowia poszkodowanej 21-latki. Młoda kobieta została natychmiast przetransportowana do najbliższego szpitala. Na szczęście jej stan jest stabilny i nie istnieje zagrożenie dla jej życia. Pomimo to, na czas działań służb ratowniczych i dochodzeniowych, fragment drogi pozostaje zablokowany.