Czas oczekiwania na otwarcie muzeum Śląska Wrocław

Entuzjaści piłki nożnej i wierni kibice Śląska Wrocław nadal z niecierpliwością wyczekują oficjalnego otwarcia muzeum swojego ulubionego klubu, które ma znaleźć swoje miejsce na Tarczyński Arenie. Ale kiedy mogą oczekiwać tego długo wyczekiwanego wydarzenia?

Planowano pierwotnie, że muzeum zostanie otworzone dla publiczności w sezonie wiosennym. Niemniej jednak, jak poinformowało Radio Wrocław, szczegóły dotyczące nowego daty inauguracyjnej muzeum zostaną ujawnione w sierpniu. Dlatego przy reasonable przypuszczeniu można stwierdzić, że pierwsza fala fanów futbolu zagości w nowo otwartym miejscu gdzieś na przełomie lata i jesieni.

Przyszli odwiedzający będą mieli wyjątkową okazję do głębokiego zrozumienia i docenienia bogatej historii klubu ze Wrocławia. Obejmie to periody lat 70. i 80. XX wieku oraz bardziej współczesne chaptery, takie jak zdobycie tytułu mistrza Polski w roku 2012.

W międzyczasie, zarządcy stadionu pomyślnie ukończyli inną zapowiedzianą inwestycję. Od 28 lipca entuzjaści sportu będą mogli odwiedzić nowo otwarty bar sportowy umiejscowiony na terenie Tarczyński Areny.