Zaproszenie na XXVIII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych we Wrocławiu

Z ogromną radością informujemy, że w dniach 6 i 7 lipca odbędzie się XXVIII edycja Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Wydarzenie to, które co roku przyciąga setki pasjonatów hodowli, odbędzie się we Wrocławiu, stolicy Dolnego Śląska. Tegoroczna wystawa odbywa się pod inspirującym hasłem „Miasto poznaje wieś”.

Miejsce wydarzenia to Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu. To tutaj prezentowane będą wyselekcjonowane zwierzęta hodowlane z całego Dolnego Śląska. Będzie można podziwiać różnorodność gatunków – od bydła mlecznego i mięsnego, przez konie, owce, kozy i alpaki, aż do drobnych zwierząt jak króliki, drób czy gołębie.

Na odwiedzających czeka bogaty program atrakcji. Swoje zdolności zaprezentują nagrodzone zwierzęta, a także odbędą się pokazy cieląt i alpak. Nie zabraknie również konkurencji – zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo na terenie wystawy znajdować się będą stoiska producentów lokalnej żywności, a także Kół Gospodyń Wiejskich. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!