Wyjątkowa ekspozycja prac studentów Uniwersytetu SWPS w Wrocław Fashion Outlet

Uniwersytet SWPS we współpracy z Wrocław Fashion Outlet zaprasza na wystawę studentów Grafiki. Ekspozycja, która ma miejsce od 29 września do końca października, skupia się na prezentacji zaangażowania społecznego młodych artystów. Jest to część szerszego programu społecznego realizowanego przez centrum handlowe.

Wrocław Fashion Outlet dąży do promowania idei społecznej odpowiedzialności, dlatego z radością organizuje takie wydarzenia. Wystawa studentów Katedry Grafiki z Uniwersytetu SWPS jest jednym z wielu działań mających na celu ukazanie znaczenia angażowania się dla dobra społeczności. Wyeksponowane prace będą prezentacje graficzne różnych idei i akcji społecznych, podkreślając tym samym rolę, jaką może odegrać zaangażowanie społeczne w codziennym życiu.

W ramach tej inicjatywy, zorganizowany zostanie również konkurs pod patronatem uczelni. Uczestnicy będą mieli za zadanie stworzyć graficzną reprezentację wybranej idei lub akcji społecznej. Nagrody? Karty podarunkowe do wykorzystania w Wrocław Fashion Outlet oraz szansa na ekspozycję swojej pracy w centrum. To nie tylko okazja do wykazania się kreatywnością, ale też możliwość zwrócenia uwagi na ważne kwestie społeczne.