Wrocławski Park Wodny bije rekordy popularności, przyjmując dwumilionowego gościa w 2023 roku

Park Wodny we Wrocławiu, jak się niedawno dowiedzieliśmy, jest najchętniej wybieranym miejscem rekreacji dla mieszkańców tego miasta i całego Dolnego Śląska. Nie ma innej tak chętnie odwiedzanej strefy relaksu w całym regionie. To miejsce zyskuje na popularności z każdym rokiem. Właśnie teraz, Aquapark Wrocław miał przyjemność gościć swojego dwumilionowego klienta w 2023 roku, co stało się o jeden miesiąc wcześniej niż w poprzednim roku.

Dwumilionowym gościem okazał się być Tobiasz Zajusz, który mieszka i pracuje we Wrocławiu. Regularnie, raz w tygodniu, korzysta z atrakcji oferowanych przez Aquapark Wrocław. Tym razem Tobiasz miał szczęście być tym wyjątkowym dwumilionowym klientem, za co został nagrodzony rocznym karnetem VIP.

Aquapark, zlokalizowany przy ulicy Borowskiej, funkcjonuje nieprzerwanie od 2008 roku. W 2023 roku obchodził więc swoje 15-lecie. Z upływem lat Aquapark stale się rozwija i modernizuje, powiększając ofertę swoich atrakcji i ciesząc się ciągle rosnącą liczbą gości. W 2022 roku, 30 grudnia, padł tam rekord frekwencji – Aquapark po raz pierwszy w swojej historii mógł się pochwalić dwumilionowym klientem. Statystyki z 2023 roku jednak pokazują, że ten rekord został pobity – dwumilionowy klient pojawił się jeszcze wcześniej.