Wrocław na koncertowej mapie Eda Sheerana! Brytyjski muzyk zapowiedział występ na stadionie Tarczyński Arena

Wielbiciele twórczości Eda Sheerana mogą zacząć odliczanie dni do jego koncertu we Wrocławiu. Brytyjski muzyk, uznawany za jednego z najważniejszych artystów swojego pokolenia, zawita do naszego miasta w ramach trasy o nazwie Mathematics. Wrocław znalazł się na liście obok takich krajów jak Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Belgia, Polska, Szwecja i Dania.

Wyjątkowy koncert odbędzie się 16 sierpnia 2025 roku na stadionie Tarczyński Arena. Jest to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego sezonu we Wrocławiu.

Zainteresowani będą mogli nabyć bilety od 10 lipca 2024 roku, od godziny 9:00. Na chwilę obecną nie są jeszcze znane ceny biletów na koncert wrocławski, jakkolwiek przykładowo za wejściówkę na koncert Sheerana w Gdańsku trzeba zapłacić 444 złote.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, Ed Sheeran to artysta który definiuje swoje pokolenie, z prawie 200 milionami sprzedanych płyt na całym świecie. Po sukcesie trasy Mathematics w Ameryce Północnej, Sheeran przeniósł swoją trasę do Azji Południowo-Wschodniej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indii i ponownie do Europy, bijąc kolejne rekordy. Fani mogą spodziewać się usłyszeć wiele ulubionych utworów artysty z dekady, obejmującej matematyczny okres jego albumów, w tym z najnowszego wydania „-” (Subtract).