Wrocław Hip Hop Festival: Jesienna uczta dla miłośników rapu w Hali Stulecia

Wrocławska Hala Stulecia, słynna z organizacji wielu wydarzeń kulturalnych, już niebawem stanie się mekką dla miłośników muzyki hip-hop i rap. W najważniejszym muzycznym wydarzeniu tej jesieni, wezmą udział takie gwiazdy sceny rapowej jak OKI, Żabson, Kukon, Paluch oraz Słoń. Jest to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów tego gatunku muzyki, które odbywa się co roku na Dolnym Śląsku.

Rapowa impreza o nazwie Wrocław Hip Hop Festival jest już znana fanom hip-hopu od ośmiu lat. Podczas jednego wieczoru, organizatorzy zapewniają koncerty znanych postaci świata rapu, które są dodatkowo uzupełniane przez imponującą oprawę wizualną. Tym samym Hala Stulecia staje się miejscem, gdzie można doświadczyć prawdziwego klimatu hip-hopu.

24 listopada (piątek) to dzień, w którym będzie można posłuchać najnowszych hitów. Ostatnie miesiące były okresem intensywnej twórczości dla wielu artystów, którzy wydali nowe płyty i projekty. Jednym z takich artystów jest Żabson, który po raz pierwszy wystąpi na scenie Wrocław Hip Hop Festival. Obecnie promuje on swoją współpracę z Kronkelem, EPkę zatytułowaną „Macrodosing”. Ponadto znany jest z utworu „Supersize” pochodzącego z jego najnowszego albumu „Ostatni Ziomal”.

Wśród powracających artystów znajduje się OKI, który cieszy się ogromną sympatią wśród dolnośląskiej publiczności. Jego ostatnia płyta „Produkt47” zdobyła potrójną platynę. Młody Jeżyk kontynuuje swoją twórczość i regularnie serwuje nowe hity, takie jak singiel „Jeremy Sochan”, do którego powstał teledysk z udziałem tytułowego zawodnika NBA.

Na scenie Hali Stulecia wystąpią również Paluch i Słoń, którzy wspólnie promują swój najnowszy album „Pośród hien”. Artyści z Poznania przyznają otwarcie, że ich muzyka nie idzie za obecnymi trendami, ale raczej przeciwstawia się im, niszcząc konwencje głównego nurtu muzyki rap.