W związku z rakiem … kiermasz kwiatów w Sky Tower

W dniach 6-7 listopada 2020 roku w budynku Sky Tower odbędzie się charytatywna akcja zbiórki pieniędzy dla osób zmagających się z rakiem. Wydarzenie to organizowane jest we współpracy z fundacją „W związku z rakiem” założoną przez Przemysława Miszczaka. Organizacja propaguje profilaktykę onkologiczną, diagnostykę oraz leczenie chorych. W trakcie akcji będzie można kupić kwiaty cięte i doniczkowe, a wszystkie zgromadzone w ten sposób środki trafią na konto Fundacji.

W związku z rakiem kupmy kwiaty

Inicjatywa, którą zorganizowano ma na celu pomoc osobom zmagającym się z chorobami nowotworowymi, ale nie tylko. Pieniądze, które zostaną zebrane w czasie wspomnianej akcji charytatywnej będą również przeznaczone na wsparcie psychologiczne dla rodzin chorych. Jak przekonują organizatorzy, jest to bardzo ważna kwestia, o której często zapominamy.

Schemat akcji jest niezwykle prosty. Kupując wybrane kwiaty, cięte lub doniczkowe, mamy okazję wesprzeć swoją cegiełką osoby cierpiące na nowotwór oraz ich najbliższych. Każdy egzemplarz to dodatkowe fundusze, dlatego serdecznie zapraszamy i jednocześnie zachęcamy do wizyty w Sky Tower w dniach 6-7 listopada. Oprócz zakupu kwiatów, na terenie wydarzenia zostaną umieszczone specjalne puszki, do których każdy chętny może wrzucić dodatkowa kwotę. Jak zawsze w takich inicjatywach, liczy się każda złotówka. W tym przypadku korzyści są dwie – wsparcie chorych na raka oraz możliwość zakupu pięknych kwiatowych okazów… a doprawdy, wybór będzie imponujący!

Zbiórka odbędzie się na poziomie 0, obok marketu Piotr i Paweł, w godzinach funkcjonowania obiektu.

Wszystkie firmy, kwiaciarnie oraz osoby prywatne, pragnące wesprzeć inicjatywę, proszone są o kontakt z przedstawicielami Fundacji. Jest to niezwykle ważna akcja, dlatego każda pomoc jest na wagę złota.