hipermarket online we Wrocławiu

Hipermarket online we Wrocławiu. Sposób na zakupy bez wychodzenia z domu

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort robienia zakupów przez Internet. Jak się dowiedzieliśmy, właśnie powstaje nowy hipermarket online we Wrocławiu! Frisco.pl, bo o nim mowa, prawdopodobnie jeszcze w tym roku udostępni mieszkańcom Wrocławia i okolic możliwość dokonywania codziennych zakupów bez wychodzenia z domu. Już niedługo uruchomiony zostanie internetowy sklep spożywczy, który do tej pory działał wyłącznie na terenie Warszawy.

Hipermarket online we Wrocławiu. Zakupy pod same drzwi

Frisco.pl jest jednym z najczęściej wybieranych sklepów spożywczych. Według informacji, która możemy znaleźć na stronie sklepu, zakupy robi tu już ponad 120 tysięcy osób. Klienci doceniają Frisco.pl za wygodę, szeroki asortyment oraz możliwość wyboru optymalnego terminu i godziny dostawy.

Zakupy przez Internet z roku na rok zyskują coraz większą popularność. W obecnej sytuacji, jeszcze więcej osób korzysta z opcji niemal bezkontaktowego odbioru i płatności. Ponadto, sklep ten stawia przede wszystkim na zróżnicowaną ofertę, dopasowaną do indywidualnych wymagań konsumentów. Towar, który znajduje się w asortymencie sklepu jest starannie selekcjonowany i zawsze pochodzi od sprawdzonych producentów. Z tego też powodu wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i świeżością, a częstotliwość dostaw sprawia, że oferta jest stale aktualizowana. W magazynie zakupy są kompletowane, by następnie zostały dostarczone specjalnymi chłodniami wprost do domu osób zamawiających. Szybko, łatwo i wygodnie.

Sklep posiada przejrzystą i czytelną stronę internetową oraz aplikację służącą do zakupów. Aplikacja posiada również bazę wcześniejszych wyborów, co wpłynie na większą intuicyjność każdorazowych zakupów. Po wybraniu interesujących nas produktów, towar zostanie zapakowany i dostarczony do osoby zamawiającej zgodnie z terminem i godziną podanymi w trakcie składania zamówienia.

Jeśli zaś chodzi o filię magazynu Frisco.pl we Wrocławiu. Przedstawiciele sklepu zapewniają, że cały czas trwają rozmowy z lokalnymi dostawcami, by w miarę możliwości wesprzeć miejscowy biznes. Tym samym mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mieli okazję nabyć produkty dobrze im znane, od firm, które na co dzień znajdują się na lokalnym rynku.