W jednym z wrocławskich mieszkań znaleziono dwa ciała

Mieszkaniec rynku zawiadomił policję o ciałach, znajdujących się w jednym z mieszkań. Rzeczywiście znaleziono dwie martwe osoby, choć przyczyna ich śmierci nie jest do końca jasna. Wszystko to wymaga szczegółowego zbadania.

Czy doszło do udziału osób trzecich? Według wstępnych ustaleń najprawdopodobniej nie, ale wciąż pozostaje kilka niewiadomych, które należy wyjaśnić.

Chcesz wiedzieć więcej na temat spraw kryminalnych z Wrocławia i okolic? Jeśli tak, kliknij tutaj, a przejdziesz do sekcji kryminalnej.

Dwa ciała w kamienicy

W piątek 25 lutego doszło do makabrycznego odkrycia w mieszkaniu na rynku we Wrocławiu. Znajdowały się tam dwa ciała. Nie wiadomo jednak dokładnie, w jakich okolicznościach osoby te straciły życie. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Mieszkaniec kamienicy na wrocławskim rynku poinformował policję około godziny 10:00. Służby natychmiast przyjechały na miejsce i potwierdziły odkrycie. Znajdowały się tam dwa martwe ciała, co wymagało bliższego przyjrzenia się sprawia.

W takich sytuacjach trzeba zbadać sprawę pod kątem ewentualnego udziału osób trzecich. W tym wypadku wszystko wygląda na to, że takiego udziału nie było. Jest jednak zbyt wcześnie, aby wyrokować.