Andrej Urlep nie będzie już trenerem Śląska Wrocław

Klub piłkarski z Wrocławia będzie musiał przejść kilka zmian. Jedna z nich będzie naprawdę kluczowa, gdyż chodzi o całkowite wymienienie trenera. Andrej Urlepa po serii ośmieszających porażek opuszcza statek i robi miejsce dla swojego następcy.

Trudno powiedzieć, co tak naprawdę się popsuło. Jeszcze pod koniec 2021 roku Śląsk Wrocław nie pozostawiał na rywalach suchej nitki. Dziś kondycja zdecydowanie spadła. Czy jest to wina jedynie trenera?

Zmiany w Śląsku Wrocław

Andrej Urlep był przez długi czas trenerem Śląska Wrocław. Wszystko jednak ma swój koniec i pora rozstać się z ukochaną drużyną. Niestety, okres ten nie będzie zbyt dobrze wspominany, gdyż w tym czasie drużyna zaliczyła aż 7 porażek.

Początek sezonu był naprawdę obiecujący. Śląsk Wrocław zaczął go wręcz idealnie, co mogło zapowiadać kolejne sukcesy. Niestety ci, którzy liczyli na zdominowanie rankingu, szybko się przeliczyli i rozczarowali. Drużyna przegrała aż siedmiokrotnie, co spowodowało falę krytyki w stronę trenera.

Nowym trenerem będzie najprawdopodobniej Ertuğrul Erdoğan. Czy będzie on lepszy od swojego przeciwnika? Na pewno możemy liczyć, że będzie się uczyć na jego błędach. Konieczne będzie więc przeprowadzenie szczegółowej analizy na temat tego, co poszło nie tak w poprzednim sezonie i wykorzystać tę wiedzę do dalszego prowadzenia drużyny.