Utrudnienia na autostradzie A4: Zderzenie czterech pojazdów przed Kątami Wrocławskimi

Dzisiejszy dzień, 28 czerwca, przynosi znaczne trudności dla kierowców podróżujących autostradą A4 w stronę Wrocławia. Niedaleko Kątów Wrocławskich doszło do kolizji, w której uczestniczyły aż cztery samochody. W wyniku tego incydentu, lewy pas ruchu jest w pełni zablokowany.

Informacje o blokadzie na autostradzie A4 pojawiły się tuż przed godziną 9:00, w środę 28 czerwca. Na odcinku przed Kątami Wrocławskimi miało miejsce zderzenie czterech samochodów osobowych. Jak przekazała Aleksandra Freus, reprezentantka wrocławskiej policji, przyczyną zdarzenia było nagłe hamowanie jednego z kierowców.

Zdarzenie to spowodowało całkowite zablokowanie lewego pasa ruchu na autostradzie. Aktualnie ruch odbywa się wyłącznie prawym pasem. Na szczęście nie odnotowano żadnych ofiar w ludziach – wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu są nieuszkodzone. Dodatkowo, wszyscy uczestniczący kierowcy byli na chwilę zdarzenia trzeźwi.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zwiększoną ostrożność i zmniejszenie prędkości, szczególnie w miejscach, gdzie występują utrudnienia.