Bezowocny konkurs na członka zarządu w TBS Wrocław

TBS Wrocław zorganizowało konkurs mający na celu wyłonienie nowego członka zarządu, jednakże żadna z kandydatur nie zdobyła aprobaty. Jak podkreśla spółka, mimo iż była zafascynowana poziomem prezentowanych kandydatur, to jednak ich propozycje nie spełniały oczekiwań dotyczących przyszłego kierunku rozwoju firmy, jaki wyznaczył jej właściciel. Nie jest jasne, co dokładnie oznacza ten nieco tajemniczy komunikat.

Konkurs na posadę członka zarządu w Towarzystwie Budownictwa Społecznego Wrocław został ogłoszony w kwietniu 2023 roku. Kandydaci mieli czas do końca miesiąca, tj. do 28 kwietnia, aby zgłosić swoją kandydaturę.

Jak informuje Wojciech Koerber z biura prasowego Urzędu Miasta Wrocławia dla „Gazety Wrocławskiej”, w odpowiedzi na konkurs, do TBS Wrocław Sp. z o.o. wpłynęło 12 aplikacji od osób pragnących objąć to prestiżowe stanowisko. Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli rady nadzorczej, zaprosiła do rozmowy kwalifikacyjnej 5 najlepszych kandydatów spośród wszystkich zgłoszeń.