Triumf Dolnośląskiej Krainy Rowerowej w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska

Pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska przypadło Dolnośląskiej Krainie Rowerowej. Ta organizacja, która działa na rzecz propagowania turystyki rowerowej oraz lokalnych atrakcji w północnej części naszego regionu, z sukcesem przewyższyła tak znane i popularne miejsca jak palmiarnia w Zamku Książ czy Twierdza Kłodzko.

Marta Kamińska, reprezentująca Dolnośląską Krainę Rowerową, wyraziła swoje zadowolenie i poczucie wielkiego zaszczytu. – To niezmiernie ważne dla nas, że udało nam się zdobyć tę nagrodę konkurencji z tak znanymi i cenionymi atrakcjami – mówi Kamińska. Zaznacza też, że do konkursu zgłoszonych zostało 20 uczestników, a finałowy podium dzieliła z palmiarnią zamkową w Książu oraz Twierdzą Kłodzko.

Marta Kamińska zapowiada dalszą walkę Dolnośląskiej Krainy Rowerowej, tym razem na poziomie ogólnopolskim. – Liczymy na wsparcie wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska i mamy nadzieję, że uda nam się zdobyć kolejne laury – dodaje. W ogólnopolskim etapie konkursu Dolnośląska Kraina Rowerowa zmierzy się między innymi z Młynem Rothera w Bydgoszczy, Kompleksem Tężni Busko oraz Krainą Górnej Odry z województwa śląskiego.