Sześć uroczych szczeniaków czeka na adopcję w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zadziwiło mieszkańców miasta, prezentując sześć przemiłych szczeniaków gotowych do adopcji. Na ich profilu na portalu społecznościowym podkreślają, że te maleńkie stworzenia właśnie rozpoczynają swoją podróż w poszukiwaniu nowych domów. Wszystko wskazuje na to, że te szczeniaki to dwie suczki i cztery pieski.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu zachęca do adopcji tych małych, ale pełnych uroku szczeniąt. To grupa sześciu maluchów, które w przyszłości zmienią się w małe lub średniej wielkości psy. Miocie dominują samce, bo jest ich aż cztery, natomiast suczek jest tylko dwie. Suczki i pieski są kundelkami – mieszankami różnych ras. Szczenięta są pełne radości i energii, jednak jak to zwykle bywa z maluchami – nie umieją jeszcze nic samodzielnie robić.

Aleksandra Cukier, pracowniczka schroniska, mówi o nich z uśmiechem: „Trzeba je nauczyć czystości i odpowiedniego zachowania”. Szczególnie zależy jej na znalezieniu dla nich troskliwych i odpowiedzialnych opiekunów, którzy zaoferują szczeniakom bezpieczne i szczęśliwe życie.