Szansa na nadmorski wypad dzięki Kolejom Dolnośląskim

Dla osób pragnących spędzić kilka dni na wybrzeżu, Koleje Dolnośląskie mają atrakcyjną propozycję. Przewoźnik z Dolnego Śląska, którego usługi z Wrocławia do Międzyzdrojów i Świnoujścia są dostępne przez całe wakacje w weekendy, zaplanował dodatkowy kurs w związku z nadchodzącym długim weekendem. We wtorek, 15 sierpnia, możliwe będzie podróżowanie pociągiem do morza i powrót w ten sam dzień.

Pociąg z Wrocławia skierowany do Świnoujścia i Międzyzdrojów ma odjechać 15 sierpnia i wrócić na Dolny Śląsk tego samego dnia. Daje to pasażerom trzy opcje organizacji swojego czasu – rozpoczęcie kilkudniowego urlopu nad morzem we wtorek, wyjazd już w sobotę i powrót we wtorek, albo pełen ekscytacji wyjazd z Wrocławia rano we wtorek i powrót tego samego dnia wieczorem.

Odjazd pociągu z Wrocławia jest zaplanowany na godzinę 5.40, a przybycie na miejsce przewidziane jest na godzinę 11.10. Powrotny kurs ze Świnoujścia ma rozpocząć się o godzinie 16.40, a kończyć na stacji we Wrocławiu o 22.07. Cena biletu jednokierunkowego wynosi 79 złotych.