Śląsk Wrocław po trudnym sezonie: Ważne zmiany w składzie drużyny

Sezon piłkarski dla wrocławskiego Śląska, pod wodzą trenera Jacka Magiery, był wyjątkowo ciężki. Do samego końca trwała walka o zachowanie miejsca w lidze. Pomimo wielu emocji i stresów, Śląskowi udało się utrzymać na swojej pozycji, niekorzystnie wpływając na losy Wisły Płock. Obecnie, zespół ze Wrocławia stoi przed wyzwaniem wzmocnienia składu na nadchodzący sezon, aby uniknąć powtórzenia takiego scenariusza. Niemniej jednak, najnowsze informacje wskazują na przeciwną sytuację.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Tomasza Włodarczyka, dziennikarza publikującego na portalu „Meczyki.pl”, Śląsk Wrocław ma opuścić Erik Exposito. Ten hiszpański napastnik, mimo iż w poprzednim sezonie strzelił jedynie siedem goli, to zasłużył sobie na miano jednego z kluczowych graczy zespołu. Jak donosi źródło, 27-letni zawodnik ma zamiar podpisać kontrakt z jednym z tureckich klubów.

Jest to kolejny cios dla Śląska Wrocław. W miniony czwartek stało się oficjalne, że John Yeboah za kwotę około 1,5 miliona euro przenosi się do Rakowa Częstochowa. Jest to kolejna wartościowa strata dla drużyny Śląska.