Salon BlackBeard we Wrocławiu – poznaj nasze usługi

W samym sercu Wrocławia, na ulicy Tęczowej 57 znajduje się kultowy już salon BlackBeard. Zlokalizowany w zabytkowej kamienicy od lat przyciąga mężczyzn, którzy w przyjemnej i kameralnej atmosferze chcą zadbać o swoje włosy i zarost.

Jednak Salon BlackBeard to nie tylko najbardziej popularny fryzjer męski we Wrocławiu. Jest to również niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju miejsce na skalę Europy, gdzie można skorzystać z usług profesjonalnych barberów, wziąć udział w profesjonalnej degustacji i zorganizować spotkanie z przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi.

Oferta salonu jest bardzo bogata, ale mieści się w jednej spójnej koncepcji. Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce, o niespotykanym klimacie, gdzie można się w pełni zrelaksować i skorzystać z usług na najwyższym poziomie. 

Przeczytaj również: https://blackbeard.com.pl/wieczor-panienski-wroclaw/

Wnętrza naszego salonu otwierają się dla gości już od godziny 9,.00 od poniedziałku do piątku oraz od godz.8:00 w soboty. To właśnie wtedy zaczynamy serwować pyszną kawę. Możesz zacząć u nas swój dzień, poczytać gazetę lub rozsiąść się wygodnie ze swoim laptopem. Najlepsza kawa, dyskretna muzyka w tle i dostęp do WIFI to świetny pomysł na początek dnia i nie tylko.

Dużą uwagę przykładamy do profesjonalnej i rzeczowej obsługi. Już na wejściu przywitają Cię nasi pracownicy, którzy będą służyć Ci pomocą, poinformują o szczegółach Twojej wizyty, zaproponują kawę lub inne napoje. Doradzimy Ci również w kwestii wyboru asortymentu. Wybrane produkty, znajdziecie w karcie menu.

Usługi barberskie w salonie BlackBeard są na najwyższym światowym poziomie. Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani i doświadczeni barberzy, którzy biorą udział w licznych szkoleniach i kursach. W ten sposób zdobywają nowe umiejętności i zapoznają się z najnowszymi trendami. 

Przeczytaj również: https://blackbeard.com.pl/voucher-podarunkowy/

Co jeszcze oferujemy:

  • u nas możesz kupić cygaro i akcesoria typu obcinarki lub zapalniczki,
  • wybrać alkohol do degustacji na miejscu lub w domowym zaciszu,
  • zakupić voucher podarunkowy na dowolną kwotę lub usługę,
  • wybrać jeden z kilku dostępnych zestawów prezentowych,
  • kupić kosmetyki do pielęgnacji włosów i brody.

Nasi stali klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego “Embargo”. Za każdą wizytę w salonie otrzymasz pieczątkę i będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnych bonusów. 

Już dziś zapraszamy do salonu BlackBeard w ścisłym sercu Wrocławia. Możesz też dojechać do nas samochodem, a dla naszych zmotoryzowanych gości mamy 3 miejsca parkingowe.

Należy również wspomnieć, że jesteśmy również organizatorami Rum Love Festiwal  – Największej Degustacji Rumów w Polsce, którego piąta edycja odbędzie się już 21 i 22.06.2024 w Centrum Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeni.

Więcej o festiwalu:  https://rumlovefestiwal.com/pl/

Więcej o działalności i projektach BlackBeard przeczytasz na stronie: https://blackbeard.com.pl/