Prognoza pogody dla Wrocławia na 11 sierpnia 2023 roku

Przygotujcie się na łagodne warunki pogodowe we Wrocławiu w dniu 11 sierpnia 2023 roku. Rano możemy spodziewać się niewielkiego zachmurzenia, które z biegiem dnia będzie stopniowo maleć, aż do całkowitej zmiany na bezchmurne niebo. Pogoda ta przewiduje lekką bryzę o prędkości 2 km/h, która będzie utrzymywała się przez cały dzień.

Temperatura w ciągu dnia będzie się mieścić w zakresie od 15°C do 24°C, osiągając szczytową wartość w godzinach popołudniowych. Kierunek wiatru ma ulec zmianie – z początkowego południowo-zachodniego przejdziemy na północno-zachodni.

Jeśli porównamy to z warunkami pogodowymi z dnia poprzedniego, czyli 10 sierpnia 2023 roku, można zauważyć istotną poprawę. Oczekuje się, że dzisiejsze zachmurzenie będzie mniej intensywne niż całkowite zachmurzenie dnia wcześniejszego. Dodatkowo, temperatura powietrza ma wzrosnąć o kilka stopni, osiągając maksymalną wartość 24°C. Prędkość wiatru pozostanie na tyle samo co poprzednio.

Pamiętajmy także o wschodzie i zachodzie słońca – pierwsze z tych zjawisk ma miejsce o godzinie 5:30, natomiast drugie nastąpi o godzinie 20:24.