Prezentacja osiedla Planty Racławickie na mapie Wrocławia

Oto prezentacja Planty Racławickie – nowego osiedla we Wrocławiu, które zaskakuje swoją różnorodnością: od bujnej roślinności wielopiętrowej, przez kwietną łąkę, aż po intymne przestrzenie wspólne i odrębne kwartały.

Deweloper działający na skalę krajową dodaje do swojej oferty sprzedażowej końcową fazę tego projektu. Budowa ta znajduje się w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu, gdzie ostatni budynek ma dopełnić kompleks wielofazowych budynków mieszkalnych. Ta finalna faza będzie składać się z 98 mieszkań o praktycznych przestrzeniach i starannie zaprojektowanych układach.

Osiedle Planty Racławickie jest realizowane według standardów premium. Znajduje się ono w otulinie zieleni Parku Grabiszyńskiego, gdzie powstaje kompleksowy projekt charakteryzujący się oddzielnymi kwadratami i kameralnymi przestrzeniami. Deweloper Archicom planuje oddać do użytku apartamenty o powierzchniach od 38 do 81 m² w ostatniej fazie swojego projektu. Mieszkania te będą miały układy od 2 do 5 pokoi. Apartamenty na najwyższym poziomie zasługują na szczególną uwagę, oferując przestrzeń o wysokości ponad 2,9 metra.

W ramach planu parkingowego przewidziano podziemny garaż, natomiast na powierzchni, przy wejściu do osiedla, pojawią się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Niemniej ważna jest infrastruktura rowerowa – dla entuzjastów dwóch kółek zaplanowano rowerownię.