kino samochodowe na Stadionie Wrocław

Powraca kino samochodowe na Stadionie Wrocław

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich kinomaniaków i kibiców sportowych! Już wkrótce ponownie uruchomione zostanie kino samochodowe na Stadionie Wrocław.

Oprócz seansów filmowych, na ekranie o rozmiarach 1500 metrów kwadratowych, fani piłki nożnej będą mogli obejrzeć mecze reprezentacji Polski w cyklu spotkań Ligi Narodów. Kino samochodowe na Stadionie Wrocław wyróżnia się rozmiarem – jest największy w Europie. Za kwestie techniczne odpowiada firma Visual Sensation, co jest zapowiedzią dopracowanych w każdym szczególe pokazów.

Pokazy multimedialne na Stadionie Wrocław rusza już 13 listopada 2020 roku o godzinie 20. Pierwszym filmem, który zostanie wyświetlony będzie „Laleczka”, a już w środę 18 listopada o 20:45 odbędzie się transmisja meczu Polska-Holandia.

Bilety na wydarzenia dostępne są wyłącznie na stronie ebilet.pl. Cena uzależniona jest od wybranego pakietu i dotyczy opłaty za jeden samochód osobowy, bez względu na ilość pasażerów wewnątrz. Do wyboru będą trzy pakiety: Standard, Komfort oraz Premium. Na seans filmowy ceny kształtują się odpowiednio 40 zł, 65 zł i 100 zł, natomiast na mecze reprezentacji Polski 50 zł, 75 zł i 110 zł. W pakiecie Premium uwzględniony został zestaw przekąsek wraz z napojem.

Dla wszystkich zainteresowanych udostępniony zostanie jeden wjazd do kina samochodowego – będzie to wyłącznie Brama B. Przed wjazdem należy okazać ważny bilet.