Fontanna Multimedialna we Wrocławiu

Fontanna Multimedialna we Wrocławiu

Jeszcze przez kilka dni, do 30 października 2020 roku, można podziwiać niesamowite widowiska, które przedstawia Fontanna Multimedialna we Wrocławiu. Są one spektakularnym połączeniem gry światła i wody, a to wszystko w akompaniamencie muzyki klasycznej, współczesnej lub pop. Cały pokaz został precyzyjnie zsynchronizowany, by dostarczał niezapomnianych wrażeń.

Widowisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających, a codzienne pokazy niezmiennie gromadzą duże ilości turystów z Polski i zagranicy. Fontanna Multimedialna we Wrocławiu, uruchomiona została w 2009 roku i położona jest na przepięknym terenie Parku Szczytnickiego, przy Hali Stulecia. Bliskie sąsiedztwo takich atrakcji jak Ogród Japoński, czy Ogród Zoologiczny, czynią z niej idealny punkt wypadowy do dalszego zwiedzania miasta.

Uwaga! Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, Fontanna działa wyłącznie w trybie dziennym. Wszystkie specjalne pokazy weekendowe odwołano. Widowisko startuje o godzinie 10 rano, a ostatni pokaz odbywa się o 21. Wstęp jest bezpłatny!