Poszukiwane młode talenty dla Netflix i KIPA

Netflix, znany gigant strumieniowej transmisji filmów, jest w desperackim poszukiwaniu nowych talentów do współpracy nad swoimi produkcjami filmowymi, w szczególności na terenie Dolnego Śląska. Szukają młodych i ambitnych ludzi, gotowych podjąć wyzwanie i zanurzyć się w magicznym świecie kinematografii. Najpierw będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach, gdzie zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności. Po nich staną przed szansą rozpoczęcia pracy, wejścia do branży rozrywkowej a tym samym rozpoczęcia swojej kariery.

Interesujący aspekt tych warsztatów, zatytułowanych „Nakręć się na przyszłość”, polega na tym, że są one całkowicie bezpłatne. Dodatkowo, wszystkie koszty związane z jedzeniem i zakwaterowaniem pokryje Netflix. Możliwość zgłoszenia swojego udziału jest otwarta do 30 lipca. Czy jesteś gotowy spróbować?

Jednak to nie tylko Netflix poszukuje nowych osób. Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych (KIPA) jest również gotowa powitać „świeżą krew”, czyli osoby z nowatorskim spojrzeniem, które jeszcze nie miały doświadczenia w branży filmowej. Szukają osób otwartych, dla których praca przy produkcjach filmowych to marzenie zamienione w cel do osiągnięcia.