Porzucone szczenięta odnalezione na placu Jana Pawła II we Wrocławiu

Na centralnym placu Jana Pawła II we Wrocławiu, w jednym z przejść podziemnych, odkryto pięć porzuconych szczeniąt ukrytych w kartonie. Niewinne stworzenia zostały niestety pozostawione samym sobie. Mimo tego dramatycznego wydarzenia, wszystkie maluchy są zdrowe i niesamowicie urocze. TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, które przyjęło te małe istoty, planuje powiadomić odpowiednie służby o tym zdarzeniu.

Informacje o tej smutnej sytuacji zostały przekazane przez wrocławskie schronisko w niedzielę, 6 sierpnia, tuż przed godziną 16. Młode psy – cztery samce i jedna samica – zostały odnalezione w opuszczonym kartonie, porzuconym w przejściu podziemnym na placu Jana Pawła II.

Mimo trudności, które musiały pokonać, szczenięta są szczęśliwie całe i zdrowe. Każde z nich to uroczy maluch: cztery pieski i jedna suczka. Pracownicy schroniska zapewniają, że po odpowiednim okresie kwarantanny te małe istoty zostaną oddane do adopcji do dobrych domów.

Sprawa ta nie pozostanie bez echa. W najbliższych dniach zostanie zgłoszona odpowiednim służbom ścigania. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znany sprawca tego okrutnego czynu. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć zdjęcia tych słodkich szczeniaków, zapraszamy do galerii zdjęć dostępnej po kliknięciu w przycisk.