Plenerowe Targi Pracy dla osób poszukujących zatrudnienia we Wrocławiu

Wszystkie osoby, które aktualnie nie mają pracy, są w trakcie poszukiwania nowego zajęcia lub myślą o zmianie obecnego miejsca pracy, mają możliwość uczestniczenia w Plenerowych Targach Pracy. Wydarzenie to odbędzie się już w najbliższy czwartek i piątek, czyli 15 i 16 czerwca 2023 roku, w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu. Jest to kolejna edycja tego eventu, którego celem jest wspomóc tych, którzy szukają interesującej pracy, a także dać okazję do zaprezentowania ofert zatrudnienia przez różne firmy.

Podczas Plenerowych Targów Pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu wystawcy będą prezentować swoje oferty zatrudnienia. Kilkudziesięciu pracodawców z różnych sektorów zaprezentuje swoje propozycje pracy tym, którzy będą poszukiwać zatrudnienia na terenie tego wydarzenia.

Uczestnikom targów będzie dane poznanie potencjalnych przyszłych pracodawców oraz możliwość rozmowy z rekruterami. Dodatkowo, będzie można wziąć udział w interesujących prelekcjach oraz praktycznych warsztatach.

Plenerowe Targi Pracy odbędą się na terenie Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy, znajdującego się przy ulicy Glinianej 20-22, a także w sąsiadującym z nim Narodowym Funduszu Zdrowia.

Organizatorami tego wydarzenia są Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.