Festyn Osiedlowy w Kowalach – zaproszenie dla mieszkańców

Rada Osiedla Kowale ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców na uroczysty festyn osiedlowy. Wydarzenie to odbędzie się dnia 17 czerwca na terenie znajdującym się w pobliżu Centrum Aktywności Lokalnej „Centrum Kowale”, które mieści się przy ulicy Ełckiej 34. W programie przewidziano wiele atrakcji, z których będą mogli skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się między innymi takie konkurencje, jak przeciąganie liny czy rzut kegiem. Ponadto, uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat osiedla podczas specjalnego konkursu. Dodatkowo odbędzie się występ zespołu wokalno-instrumentalnego dla dzieci i młodzieży, który prowadzony jest przez panią Wiolettę Malinowską z Centrum Osiedlowego. Na wieczór przewidziana jest również potańcówka dla wszystkich chętnych.

Festyn będzie także doskonałą okazją do zaprezentowania oferty naszych partnerów oraz sponsorów. Szkoła Mistrzostwa Sportowego z ulicy Kwidzyńskiej przybliży jedną z dyscyplin sportowych. Dzięki współpracy z fabryką 3M, uczestnicy będą mieli szansę obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego. Z kolei firma Decathlon przygotuje sportowy konkurs dla dzieci. Warto dodać, że podczas festynu swoją ofertę zaprezentują również lokalne przedsiębiorstwa.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców na ten wyjątkowy osiedlowy festyn, który będzie doskonałą okazją do integracji oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze. Nie przegapcie tej niezapomnianej okazji!