Nowe fitness centrum UP otwarte we Wrocławiu

W poniedziałkowy dzień 8 stycznia, ulica Nabycińska we Wrocławiu zasiliła swoją ofertę o nowo otwarte centrum fitness pod szyldem marki UP. Jest to pierwsza placówka tej marki na terenie Dolnego Śląska, wprost emanująca nowoczesnością i innowacyjnością, zaś jej oferta obejmuje nie tylko siłownię, ale też solarium. Przez cały nadchodzący tydzień klienci mogą spodziewać się licznych tematycznych wydarzeń oraz konkursu z nagrodami.

O godzinie 16:00, pierwsza grupa klientów przekroczyła progi tej świeżo otwartej placówki fitness, znalazła swe miejsce na rogu ulic Legnickiej i Nabycińskiej, w biurowcu Infinity. Jest to nowa oznaka na sportowej mapie Wrocławia – pierwsze centrum aktywności fizycznej marki UP.

Ale klub UP to coś więcej niż tylko siłownia. Rozciągające się na powierzchni 1350 metrów kwadratowych pomieszczenia zostały starannie zaprojektowane tak, aby maksymalizować komfort i efektywność treningów każdego członka. Ten obiekt fitness daleko wykracza poza stereotypowe pojęcie siłowni, oferując swoim gościom szeroki wachlarz różnorodnych aktywności i udogodnień.