Niezwykły widok na balkonach nowego osiedla we Wrocławiu

W samym sercu Wrocławia, tuż obok Dworca Głównego PKP, powstaje nowe, imponujące osiedle mieszkaniowe. Pierwsi mieszkańcy zaczynają już wprowadzać się do swoich świeżo wykończonych domów. Co ciekawe, zaskakują nie tylko swoją obecnością, ale i pomysłowością w kwestii wykorzystania balkonów.

Zlokalizowane przy ulicy Madalińskiego na Przedmieściu Oławskim, a więc w pobliżu głównego dworca kolejowego, nowe osiedle zaczyna tętnić życiem dzięki swoim pierwszym lokatorom. Mieszkania, które zasiedlają, cechują różnorodne metraże – począwszy od skromnych 25 metrów kwadratowych, a kończąc na przestronnych lokalach o powierzchni przekraczającej 100 metrów kwadratowych. Każdy, kto miał okazję urządzać niewielkie mieszkanie, doskonale wie, jak istotne jest racjonalne i przemyślane zagospodarowanie każdego dostępnego centymetra. Jak widać, kreatywność niektórych osób przerasta wszelkie oczekiwania.

Pojawia się jednak pytanie – co można umieścić na balkonie w bloku? Zdumiewająca odpowiedź brzmi – duży domek ogrodowy! Dwa takie domki narzędziowe, przeznaczone zwykle do przechowywania różnych przedmiotów w ogrodzie, znalazły swoje miejsce na sąsiadujących ze sobą balkonach jednego z bloków na nowym osiedlu. Ta nietypowa dekoracja zaskoczyła i wzbudziła zainteresowanie mieszkańców okolicy.