Niewłaściwe i skandaliczne zachowania w Aquaparku Wrocław i Wrocławskim Centrum SPA

Zwiedzający Aquapark Wrocław czy Wrocławskie Centrum SPA przede wszystkim szukają relaksu i odpoczynku, a niekoniecznie chcą być świadkami bezprawnych czynów, takich jak zażywanie narkotyków czy uprawianie seksu. Szczególnie szokujące jest to, że jeden z gości padł ofiarą molestowania seksualnego, co jest absolutnie nieakceptowalne.

Dawid Ługowski zdecydował się przerwać ciężką ciszę na temat tych skandalicznych praktyk i podzielił się swoimi obserwacjami i doświadczeniami z Radiem Wrocław. Jak sam przyznaje, kilka razy był świadkiem niedopuszczalnych zachowań w saunach obu tych miejsc. Ludzie umawiają się na niewłaściwe spotkania i zażywanie narkotyków przez internet.

Ługowski wyraził swój sprzeciw wobec takich działań, podkreślając, że goście płacą spore sumy za dostęp do obiektów i oczekują komfortowych warunków. – Aquapark to jest miejsce do odpoczynku i relaksu, a nie na uprawianie seksu ani handlowanie narkotykami – argumentuje mężczyzna. Zdradził również, że sam był ofiarą molestowania w jednym z jacuzzi przez innego klienta – przyznał Ługowski w rozmowie z Radiem Wrocław.