Nabór do młodzieżowych zespołów piłkarskich dla dziewcząt w Śląsku Wrocław

W nadchodzącą niedzielę, 13 sierpnia, zaplanowano kolejną turę naboru do młodzieżowych drużyn piłkarskich dla dziewcząt, działających pod egidą Śląska Wrocław. Jednostka kobiecego futbolu w tym klubie to aż sześć różnorodnych zespołów. Ich flagowy skład – drużyna seniorek – rywalizuje w najbardziej prestiżowej lidze. Śląsk Wrocław ma także zespoły występujące w Centralnej Lidze Juniorek U18+ i U16, a oprócz tego prowadzi grupy U13, U11 i U9. To właśnie te trzy ostatnie składy są otwarte na nowych członków.

Drużyny ciągle udoskonalają swoje umiejętności, co znalazło odzwierciedlenie w ich osiągnięciach, ale również w rozwoju poszczególnych zawodniczek. Drążyna naszego klubu posiada tytuł aktualnego mistrza Polski do lat 17, a część tychże młodych mistrzyń już uczestniczy w treningach pierwszej drużyny. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane dziewczynki do dołączenia do naszych szeregów – motywuje Maciej Bączyk, lider sekcji piłki nożnej kobiet w Śląsku Wrocław.

Wszystkie młode futbolistki mogą liczyć na profesjonalne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Dodatkowo zapewniamy stałą opiekę fizjoterapeutów i treningi motoryczne. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji takich jak towarzyszenie zawodniczkom Ekstraligi Kobiet podczas wejścia na boisko.