Klatki schodowe jak nowe, czyli sprzątanie klatek Wrocław

Jakie prace wykona dla nas firma Cleanhub?

Miejsca przeznaczone do wspólnego użytku są szczególnie narażone na gromadzenie się zanieczyszczeń. Wiele osób mieszkających w bloku, nie poczuwa się do odpowiedzialności, gdyż przestrzeń nie należy tylko do nich. Co więcej, zdarza się, że mieszkańcy wnoszący do mieszkań rowery lub hulajnogi, często nieumyślnie brudzą ściany. Chcesz stworzyć czystą przestrzeń dla mieszkańców? Rozważ usługę: sprzątanie klatek Wrocław.

Zamawiając usługę sprzątania, najlepiej poszukać informacji o tym, jaki zakres prac mieści się w zamawianej usłudze. Jeśli dana firma nie posiada dokładnej rozpiski, warto skontaktować się mailowo lub telefonicznie. Jakie prace wykonuje firma Cleanhub? Odpowiadamy!

  1. Sprzątanie podłóg i schodów. W przestrzeni publicznej, najbardziej istotna kwestia, o której należy zawsze pamiętać.
  2. Dezynfekowanie przestrzeni. W obecnych czasach dezynfekcja jest równie ważna jak sprzątanie. W miejscach, w których przewija się spora liczba osób, warto dbać również o tę kwestię. Bardzo istotne są takie przedmioty jak klamki, uchwyty, poręcze czy domofony, gdyż są najczęściej w użyciu.
  3. Mycie okien i drzwi na klatce. Piękne i przejrzyste okna oraz szyby w drzwiach to kolejny as w rękawie tej firmy.
  4. Czyszczenie wyposażenia przestrzeni wspólnych. Oświetlenie, tablice ogłoszeniowe czy kosze na śmieci również nie zostaną pominięte, podczas zamawiania kompleksowej usługi.
  5. Czyszczenie dekoracji. Jeśli na klatce schodowej są kwiaty, zostaną one podlane i będą odpowiednio doglądane. Dodatkowo możemy spodziewać się wytarcia kurzu z takich elementów dekoracyjnych jak obrazy.
  6. Czyszczenie drobiazgowe. Usługa sprzątania klatek to również czyszczenie kaloryferów, uchwytów czy porządkowanie przestrzeni przy skrzynkach na listy.
  7. Utrzymanie w czystości osiedli. W zakres prac wchodzą między innymi czynności takie jak grabienie liści czy ogólne oczyszczanie osiedli.
  8. Warto pamiętać, że na specjalne życzenie klienta firma jest w stanie wykonać inne,
  9. szerzej zakrojone
  10. prace sprzątające.

Co wyróżnia dobrą firmę zajmującą się sprzątaniem?

Dobra firma sprzątająca, to taka, którą są w stanie polecić inni. Najlepiej korzystać z usług firm, które mają pozytywne opinie, dzięki temu mamy pewność, że będziemy zadowoleni. Co więcej, warto zorientować się z jakiego sprzętu korzysta usługodawca. Preparaty powinny być bezpieczne nie tylko dla powierzchni, lecz także mieszkańców oraz ich czworonogów. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest wybór firmy, która ma zgrany i doświadczony zespół, który jest w stanie poradzić sobie z wszelkimi trudnościami.