ID Logistics przedłuża umowę najmu z Hillwood Polska po czterech latach owocnej współpracy

ID Logistics, znany operator w branży logistyki kontraktowej, podjął decyzję o kontynuacji współpracy z Hillwood Polska poprzez przedłużenie obowiązującej umowy najmu. Decyzja ta została podjęta po czterech latach efektywnej i satysfakcjonującej dla obu stron kooperacji.

Celem współpracy jest utrzymanie aktywności ID Logistics w parku logistycznym Hillwood Wrocław Wschód II, który jest strategicznie usytuowany w Wojkowicach, należących do gminy Żórawina. Ten obiekt, zlokalizowany jedynie 20 km od serca Wrocławia i 160 km od granicy niemieckiej, stanowi idealne miejsce dla działalności logistycznej ze względu na niewielką odległość do autostrady A4 oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego we Wrocławiu-Strachowicach. Dzięki temu, park ten jest strategicznym centrum dystrybucyjnym dla wielu firm zajmujących się logistyką.

Yann Belgy, Dyrektor Generalny ID Logistics wyraża swoje zadowolenie z dotychczasowych czterech lat współpracy, a przede wszystkim z jakości komunikacji oraz standardu oferowanych przez Hillwood Polska powierzchni. Właśnie te czynniki skłoniły firmę do podpisania umowy na kolejny okres najmu w parku Hillwood Wrocław Wschód II.

Na mocy przedłużonej umowy, ID Logistics będzie nadal świadczyć usługi logistyki kontraktowej dla jednego z jej kluczowych klientów z sektora e-commerce, korzystając z infrastruktury Hillwood Wrocław Wschód II.