EKO TUR – elektryczne samochody turystyczne

Spacerując po mieście wzdłuż miejsc turystycznych, z pewnością zobaczyłeś małe, elektryczne pojazdy o nazwie EKO TUR. Wrocław to miasto bardzo atrakcyjne pod kątem turystycznym, dlatego, aby umilić przyjezdnym zwiedzania, również posiada swoje podróżnicze meleksy elektryczne. Pojazdy poruszają się w tempie bardzo dobrze dostosowanym, aby móc bez problemu zobaczyć wszystkie interesujące turystów zakątki miasta. Plusem dla tego środka lokomocji jest to, że wjeżdża również na teren zamkniętych miejsc dla ruchu samochodowego. W związku z tym nawet jeżeli przyjechałeś do miasta samochodem,  masz możliwość skorzystania z EKO TUR Wrocław, warto wybrać przejażdżkę elektrycznym, małym wozem. 

EKO TUR Wrocław – dlaczego taka nazwa?

Elektryczne samochody turystyczne zostały nazwane od słowa EKO – ekologia i TUR – turystyka. Te małe, acz o odpowiedniej prędkości pojazdy są bardzo zadbane oraz aktualnie ubezpieczone. Ponadto, posiadają różne rozmiary, w związku z czym możesz wybrać się na przejażdżkę w mniejszym gronie od 5 do 7 osób, jak i z grupą liczącą 13-16 osób. Te większe meleksy mają postać autobusików, a także większych pojazdów w stylu limuzyny retro. Podróż EKO TUR Wrocław jest niezależna od pory roku. Na wyposażeniu znajdują się również zamknięte, ogrzewane w środku busy, którymi chętnie jeżdżą turyści w chłodniejsze, deszczowe dni lub w sezonie zimowym.

Eko tour Wrocław –  gdzie jeżdżą elektryczne meleksy?

Najbardziej popularne na Dolnym Śląsku miasto ma wiele do zaoferowania zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni. Wycieczka pojazdami eko tour Wrocław to możliwość przejażdżki wzdłuż najbardziej turystycznych miejsc miasta wraz z bardzo rozgadanym przewodnikiem, który prowadzi pojazd. Dzięki ofercie eko tour Wrocław poznasz najskrytsze tajemnice zabudowy Starego Miasta, Ostrowa Tumskiego, a także arcy atrakcyjne zaplecze Hali Stulecia wraz z pergolą i fontanną multimedialną. Pojazdy dostosowane są do Twoich wymagań i potrzeb, ponieważ zatrzymują się przy ważnych atrakcjach na czas, jaki sobie życzysz. Nie musisz martwić się, że nie zdążysz zrobić sobie zdjęcia na tle malowniczych kamienic starówki Wrocławia albo o braku możliwości odwiedzenia najciekawszych miejsc. Eko tour Wrocław to dogodny sposób zwiedzania stworzony specjalnie dla turystów pragnących poznać tajemnice miasta.

Wrocław tur bus – również dla turystów z zagranicy!

Elektryczne samochody turystyczne eko tour Wrocław organizują indywidualne przejazdy, a także zorganizowane wycieczki dla większej ilości osób liczących nawet ponad 100 zainteresowanych. Prywatna wycieczka może rozpocząć się pod Twoim miejscem wypoczynku, hotelem tudzież w innym wybranym przez Ciebie punkcie, w obrębie centrum miasta. Najbardziej poleca się rozpocząć wycieczkę z miejsc postoju pojazdów EKO TUR Wrocław. Meleksy zatrzymują się na placu Solnym i na ul. św. Mikołaja przy słynnych kamieniczkach Jaś i Małgosia. Opowieści kierowców, którzy posiadają również uprawnienia podróżnika, odbywają się nie tylko w polskim języku. Turyści mają do wyboru trzy trasy zwiedzania. 

Wrocław tur bus – trasy czerwonych busików

Najkrótszy szlak obejmuje stare miasto i Ostrów Tumski. Dzięki tej godzinnej przejażdżce będziesz mógł zobaczyć zabytkowy klimat starówki oraz atrakcyjne budowle i mosty Ostrowa Tumskiego. Druga trasa trwa do dwóch godzin i umożliwia dodatkowo wyjazd na teren kompleksu Hali Stulecia, z której powrót odbywa się przejazdem przez piękny Most Grunwaldzki wzdłuż Odry. Największym zainteresowaniem eko tour Wrocław cieszy się najdłuższa trasa tzw. na dokładnie. Dzięki niej oprócz Starego Miasta, Ostrowa Tumskiego i Hali Stulecia zobaczysz również teren Dworca Głównego oraz Dzielnicę Czterech Wyznań. Dodatkowo, w trakcie wycieczki planowane są dłuższe postoje, a dla chętnych istnieje również możliwość odwiedzenia Ogrodu Japońskiego, Hali Targowej, Centrum Poznawcze przy Hali Stulecia, a także można wjechać na wieżę katedry św. Jana Chrzciciela. Jeżeli jesteś zainteresowany terenem Uniwersytetu Wrocławskiego, najdłuższa trasa Wrocław tur bus również może Cię tam zabrać! Dzięki temu będziesz mógł odwiedzić zabytkowe sale pierwszej uczelni we Wrocławiu.