Czołowe zderzenie na wjeździe do Wrocławia: Jedna osoba ranna

Środowy dzień, 10 stycznia, około północy na ulicy Grota-Roweckiego wystąpiła dramatyczna scena. Samochód osobowy uderzył w nadjeżdżający samochód dostawczy, co spowodowało poważne konsekwencje dla jednego z uczestników kolizji.

Tragiczne wydarzenia rozgrywały się niedaleko Rodzinnych Ogrodów Działkowych Maciejka, gdzie doszło do bezpośredniego zderzenia między samochodem osobowym a dostawczym. Z informacji uzyskanych na miejscu wynikało, że kobieta kierująca pojazdem marki Toyota niespodziewanie przesunęła się na lewy pas ruchu, skąd nastąpiło czołowe zderzenie z nadjeżdżającym samochodem dostawczym.

Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, w tym policja i straż pożarna. Kierujący Mercedesem został ranny w rezultacie zderzenia i musiał zostać natychmiast przewieziony do szpitala w celu dokładniejszych badań.

Po godzinie intensywnych działań drogowców i służb ratowniczych, o godzinie 13:30, droga została ponownie udostępniona do normalnego ruchu. Utrudnienia dla innych kierowców były więc ograniczone do zaledwie jednej godziny.