Adoptuj zwierzę ze schroniska w Aquaparku we Wrocławiu: wyjątkowa wystawa czekających na dom psów i kotów

Aquapark Wrocław inicjuje niezwykłe przedsięwzięcie, zamieniając swoje tereny na miejsce, gdzie goście mogą poznać bezdomne zwierzęta dostępne do adopcji. Goście parku mają okazję bliżej poznać czworonożnych przyjaciół ze Schroniska dla Zwierząt we Wrocławiu, które właśnie czekają na nowy, kochający dom. Zgodnie z tym założeniem, Wrocławski Park Wodny jest teraz gospodarzem specjalnej wystawy prezentującej psy i koty do adopcji.

Prezentowana wystawa jest unikalna pod wieloma względami, ale przede wszystkim daje możliwość bliższego poznania zwierząt, które są gotowe do adopcji. Adrianna Pawlicka, rzeczniczka prasowa Aquaparku Wrocław, podkreśla, że głównym celem tego projektu jest promowanie adopcji zwierzaków wśród licznie odwiedzających park.

W tym kontekście warto zauważyć, że Aquapark Wrocław cieszy się ogromnym powodzeniem wśród gości. Tylko w tym roku odnotowano rekordową frekwencję na poziomie 2 milionów turystów. Zarząd Aquaparku wierzy, że tak liczna publiczność jest doskonałą okazją do promowania szlachetnej idei adopcji zwierząt.