7siekier – Axe Throwing Club

Wrocław to idealne miejsce dla każdego. To miasto pełne pięknych mostów, widoków oraz ciekawej architektury i sztuki. To tutaj możesz zobaczyć najbardziej znany, pomnikowy obraz Panorama Racławicka, który stanowi wielkość i dumę polskiego kraju. Wrocław to także miasto pełne rozrywki i zabawy. Każdy pasjonat muzyki, zwłaszcza gitarzysta, słyszał o organizowanym co roku gitarowym rekordzie Guinnessa, podczas którego kilka tysięcy gitar gra na wrocławskim rynku utwór „Hey Joe” Jimiego Hendriksa. Stolica Dolnego Śląska to najczęściej odwiedzane miejsce w śląskim rejonie Polski. Wrocław zaskakuje każdego pod względem wyjątkowości i atrakcyjności miejsc. Niedaleko Placu Orląt Lwowskich znajduje się klub 7 siekier – Axe Throwing Club, który co ciekawe został stworzony dla miłośników rzucania siekierami.

7 siekier Wrocław – czy potrafisz rzucać siekierą?

Zapewne rzucenie siekierą nie należy do częstych czynności Twojego życia. 7 siekier – Ace Throwing Club we Wrocławiu zrzesza wszystkich entuzjastów tej aktywności, jaką jest zwykłe, a może nie tak zwyczajne rzucanie siekierą. Jest to pierwszy tego typu klub powstały na terenie Wrocławia, którego inspiracją była popularność tej aktywności w Ameryce Północnej. 7 siekier Wrocław umożliwia sprawdzenie swoich sił w rzutach siekierą w bezpiecznych i specjalnie przygotowanych do tego warunkach. W klubie znajdują się profesjonalne tory oraz baczni instruktorzy, którzy poprowadzą Cię we właściwy sposób.  Jeżeli jesteś we Wrocławiu i szukasz nietuzinkowego, pełnego emocji miejsca, z pewnością powinieneś odwiedzić klub 7siekier.

Wrocław 7siekier – Axe Throwing Club. Czy rzucanie siekierami to sport?

Według źródeł rzucanie siekierami zaliczane jest to aktywności sportowych i został zapoczątkowany w 2006 roku. Podczas tej aktywności zawodnik rzuca siekierą w konkretny cel tak, aby trafić najbliżej środka tarczy. Można trochę porównać ten sport do strzelania z łuku, gdzie tarcza wykonana jest z drewna. Rzucanie siekierą to nie tylko sposób na rozładowanie emocji, ale również jest jedną z konkurencji u drwali. Istnieją bowiem specjalne kluby na terenie Kanady, USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Australii oraz Polski, gdzie uczestnicy i entuzjaści mogą ze sobą konkurować. W Polsce tego typu kluby znajdują się na terenie większych, popularnych miast takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, czy Poznań. Dużą popularnością wśród mieszkańców cieszy się klub 7siekier we Wrocławiu, gdzie pod okiem wykwalifikowanych trenerów poznasz wszystkie zasady gry oraz jak skutecznie trafić w środek tarczy.

Klub 7siekier we Wrocławiu – co powinieneś wiedzieć?

Pierwszy Axe Throwing Club powstały na terenie miasta to właśnie klub 7siekier Wrocław. Odwiedzając to miejsce, nie musisz martwić się o posiadanie własnej siekiery. Klub 7siekier we Wrocławiu umożliwia wypożyczenie sprzętu, a także wynajem toru na wyłączność od 4 do 8 osób. Jeżeli jesteś w takim miejscu pierwszy raz lub nie czujesz się zbyt pewnie w rzutach siekierą, warto skorzystać z pomocy trenerów, którzy z chęcią poprowadzą Cię przez zasady rozrywki oraz zdradzą sekrety skutecznej trafności rzutu. Wrocławski 7siekier Sxe Throwing Club  to przeżycie niezwykłych emocji oraz możliwość spędzenia czasu w nietuzinkowy, alternatywny sposób. Dla osób lubiących adrenalinę, szaloną zabawę i euforię emocji, klub 7siekier Wrocław jest miejscem koniecznym do odwiedzenia.  Natomiast, jeżeli rzucanie siekierą jest dla Ciebie czymś zupełnie nowym, tym bardziej powinieneś spróbować, aby pokonać granicę i sprawdzić swoje umiejętności.