Zaniepokojenie słuchaczy radiowych związane z pożarem na ul. Legnickiej we Wrocławiu

Coraz liczniejsze zdjęcia od zaniepokojonych słuchaczy radiowych docierają na skrzynkę mailingową stacji. Aktualizacja informacji nastąpiła o godzinie 17:10.

Na miejsce zdarzenia przy ul. Legnickiej 45A we Wrocławiu, dotarło już 7 zastępów Straży Pożarnej. Jak ustaliły źródła Radia Wrocław, pożar wybuchł wewnątrz hali magazynowej, w której znajdują się samochody. Adres ten jest siedzibą komisu samochodowego, a także wielu punktów usługowych związanych z branżą motoryzacyjną. Dyżurny Straży Pożarnej we Wrocławiu poinformował, że ewakuacja nie okazała się konieczna, ponieważ w hali nie znajdował się żaden człowiek – nie ma też informacji o poszkodowanych osobach. Obecnie trwa akcja gaśnicza i walka z płomieniami.

Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu podał Radiu Wrocław informację, że pożar dotyczy magazynów znajdujących się przy ulicy Legnickiej. Pierwsze zastępy strażaków już dotarły na miejsce, jednak szczegółowe dane na temat sytuacji będą dostępne po zebraniu niezbędnych informacji. W chwili obecnej nie są jeszcze znane ewentualne straty materialne wynikające z tego zdarzenia.