W saunie zawalił się sufit. Są ranni

W saunie we wrocławskim aquaparku doszło to niecodziennego zdarzenia. Na osoby spędzające tam czas zawalił się sufit, raniąc kilku z nich. Na szczęście nikomu nie stało się nic naprawdę poważnego, ale doszło do paru nieprzyjemnych skaleczeń.

Władze aquaparku będą musiały ponieść za to odpowiedzialność, choć póki co nikt nie wydał żadnego stosownego oświadczenia.

Incydent w saunie we wrocławskim aquaparku

Niestety nie obyło się bez obrażeń. Elementy sufitu pokaleczyły osoby, korzystające z Sauny. Jedna z nich ma poważnie rozciętą nogę. Na miejscu oczywiście pojawili się ratownicy medyczni, którzy pomogli poszkodowanym osobom.

Przyczyną incydentu było zerwanie się poszycia sufitu. Nie wiadomo jednak dokładnie, dlaczego się ono zerwało, więc nie mamy żadnych konkretnych informacji na ten temat.

Aquapark powinien wydać stosowne oświadczenie w tej sprawie, w którym znalazły by się przyczyny zdarzenia. Niestety jego władze nie zrobiły tego od razu.

Aquapark we Wrocławiu

Aquapark we Wrocławiu ma do zaoferowania naprawdę dużo. Oprócz klasycznych basenów można tam znaleźć też masaże wodne oraz wiele atrakcji dla dzieci. Nie brakuje też sauny, która dla wielu osób jest ulubionym sposobem relaksu.

Trudno się temu dziwić. Krótki czas spędzony w saunie potrafi człowieka całkowicie zrelaksować. Jest to też sposób na pozbycie się niepotrzebnych toksyn z organizmu, dzięki czemu wiele osób bardzo sobie ceni zdrowotne właściwości tego rozwiązania.

Czy placówka dużo straci?

Aquapark jest wciąż jedną z głównych atrakcji we Wrocławiu i na ogół miejsce to cieszy się zaufaniem. Oczywiście incydenty zdarzają się wszędzie, więc mieszkańcy chętnie korzystają z tej placówki.

Czy wypadek, który miał miejsce w lokalnej saunie wpłynie negatywnie na frekwencje? Władze tego obiektu z pewnością liczą, że tak nie będzie. Nie można jednak tego całkowicie wykluczyć, bo takie zdarzenia mają zawsze duży wpływ na powszechną opinię.