Stand Up o Sumo – Wydarzenie charytatywne dla wrocławskiego hospicjum dla dzieci

W najbliższy wtorek, 26 września, dokładnie o godzinie 19:00, Wędrówka Pub stanie się miejscem wyjątkowej stand up komedii o nazwie „Charytatywne Sumo Stand Up”. Nie tylko będzie to świetna okazja do dobrej zabawy, ale przede wszystkim szansa na wsparcie ważnej społecznie inicjatywy. Dochód zebranej podczas tego wieczoru zostanie przekazany na rzecz hospicjum dla dzieci we Wrocławiu.

„SUMO – Stand-Up Mic Open” jest uznawana za największą scenę Open Mic na terenie Dolnego Śląska. Jak wskazuje jej nazwa, specjalizuje się ona w żartach pełnych humoru i sarkazmu.

Jest to również doskonała okazja dla Ciebie, aby stanąć na scenie i zaprezentować się przed liczną publicznością we Wrocławiu. Możesz obserwować początkujących komików, ale również doświadczeni stand-uperzy będą prezentować swoje najnowsze materiały.

Jeśli marzy Ci się występ na scenie, skontaktuj się z organizatorami imprezy. Zdecydowanie warto jednak pośpieszyć się, ponieważ liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Wszystkie środki uzyskane z tego wydarzenia będą przeznaczone na wsparcie Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. To nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim szansa na realną pomoc.