Sprzątanie mieszkań. Specjalistyczna usługa.

W dzisiejszych czasach wiele osób angażuje się w dobre wykonanie swej pracy, często nawet w domu wykonując dodatkowe czynności z nią związane. Wiadomo więc, że po ciężkim dniu lub tygodniu, człowiek pragnie odpocząć, zrobić coś dla siebie i spędzić miłe chwile z rodziną. Trudno zatem znaleźć czas, aby utrzymać czystość w mieszkaniu. Jak przecież każdy wie, sprzątanie efektowne wymaga precyzji i skupienia. Można zaradzić temu problemowi i nie przejmować się utratą czasu na porządki. Wystarczy skorzystać z usługi sprzątania mieszkania.

Sprzątanie mieszkań Wrocław. Na czym polega usługa?

Sprzątanie mieszkań Wrocław to oferta Clean Whale: specjalistycznej firmy oferującej usługi z zakresu sprzątania. Jej zadanie polega na sprzątaniu mieszkań z użyciem tylko profesjonalnych środków chemicznych, sprzętu czyszczącego oraz doświadczonego, wykwalifikowanego personelu. Na stronie firmy znajdziesz łatwy w obsłudze kalendarz, na którym można wybrać odpowiednią datę i godzinę wykonania sprzątania, a także dostosować dodatkowe zachcianki, takie jak: sprzątanie lodówki lub prasowanie. Dostępny jest też formularz, na którym należy wpisać adres oraz uwagi zleceniodawcy. Może nim być prywatny klient, który chce profesjonalnie posprzątać swój dom. Firma oferuje również sprzątanie w biurach.

Profesjonalne sprzątanie mieszkań: zalety

Wynajęcie specjalistów od dbania o czystość mieszkań ma ogrom zalet. Należą do nich np.:

– oszczędność czasu – nie musisz sam sprzątać, a więc możesz spożytkować swój czas wedle uznania,

– sprzątanie mieszkania profesjonalnymi detergentami,

– wykwalifikowany personel, który na ogół opanował sztukę sprzątania do perfekcji,

– im częściej korzystasz z usług danej firmy, tym większe otrzymujesz promocje na sprzątanie mieszkań.

Ponadto wiele firm sprzątających oferuje także inne usługi. Jeżeli chcesz, możesz zlecić personelowi wykonanie usługi mycia okien, odkurzanie wykładzin  lub prania mebli. Pranie materacy Wrocław to jedna z dodatkowych usług firmy Clean Whale, działającej także na terenie kilku innych miast i nie tylko. Reinigung Berlin to usługi oferowane na terenie Berlina.

Cennik sprzątania mieszkań. Ile kosztuje kompleksowe sprzątanie domu?

Zgodnie z obowiązującym prawem, stawka godzinowa dla osoby sprzątającej powinna wynosić nie mniej niż około 18 złotych. Na ogół jednak firma oferująca usługi sprzątające oblicza koszt jednorazowego sprzątania na podstawie ilości pomieszczeń do wyczyszczenia, zamówionych dodatkowych usług (np. mycia piekarnika), orientacyjnego czasu sprzątania itp. Przykładowo, koszt uprzątnięcia mieszkania jednopokojowego z łazienką oraz kuchnią wynosi około 130 złotych.

FRAZY DO USUNIĘCIA SPRZĄTANIE MIESZKAŃ, SPRZĄTANIA KLATEK SCHODOWYCH KOMFORT ŻYCIA USŁUGĘ SPRZĄTANIA SPRZĄTANIE DOMU MIESZKAŃ I DOMÓW KONKURENCYJNE CENY