Śmiertelny wypadek pod Oławą: samochód osobowy uderzył w kombajn

Podczas poranka 13 lipca, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego niedaleko miejscowości Oława. Samochód osobowy i maszyna rolnicza, która okazała się być kombajnem, miały ze sobą kolizję. Niestety, tego dnia jedna osoba straciła życie. W wyniku tego zdarzenia utrudnienia na drodze są nieuniknione.

Na drodze wojewódzkiej numer 396, w czwartek 13 lipca o godzinie 7 rano, doszło do zderzenia samochodu osobowego z kombajnem. Miejsce zdarzenia znajduje się między miejscowościami Pełczyce i Gaj Oławski. Na skutek tego tragicznego wypadku, życie stracił młody kierowca pojazdu.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oławie pod przewodnictwem asp.szt. Wioletty Polerowicz pracują na miejscu zdarzenia, aby ustalić wszystkie szczegóły tej tragedii. Działają pod nadzorem prokuratury.

Z informacji przekazanych przez asp.szt. Wiolettę Polerowicz wynika, że śmiertelne obrażenia poniósł kierujący samochodem osobowym. Pierwsze ustalenia policji wskazują, że 20-letni mężczyzna kierujący oplem astrą zderzył się czołowo z kombajnem rolniczym podczas próby wyprzedzania innego pojazdu.