Modernizacja Wrocław Fashion Outlet: kolejny etap na horyzoncie

W szeregach centrum handlowego Wrocław Fashion Outlet, zlokalizowanego przy ulicy Granicznej we Wrocławiu, trwają intensywne prace renowacyjne. Zmiany dotyczą zarówno wnętrza jak i otoczenia dwóch lokali w obrębie galerii handlowej. Przygotowania do następnego etapu remontu są już w pełnym toku.

Aktualnie centrum modernizacji ulega fragment elewacji budynku oraz część przyległego parkingu od strony ulokowanej tam restauracji McDonald’s. Dodatkowo, prowadzone są prace nad rozbudową systemu kanalizacji deszczowej. Planowane jest, że wszystkie te działania zakończą się jeszcze w bieżącym roku.

Kolejnym krokiem w procesie remontu będzie instalacja drzwi w ścianie zewnętrznej jednego z lokali. Ma to na celu przygotowanie miejsca dla nowej restauracji – części popularnej sieci gastronomicznej, która planuje tu swoje miejsce, włącznie z urokliwym ogródkiem. Inwestor, Via Wrocław, utrzymuje jednak w tajemnicy nazwę sieci, która ma się tu pojawić, obiecując ujawnienie tej informacji w nadchodzących miesiącach.

Pojawiły się również sugestie dotyczące przeprowadzenia gruntownej renowacji całej elewacji galerii handlowej, co mogłoby być kolejnym etapem prac modernizacyjnych.