Śląsk Wrocław Handball znów zagra w hali Orbita

Do rozgrywek dojdzie już jutro, czyli 25 lutego. Mecz zacznie się o godzinie 18.00 na Hali Orbita. Wrocławianie zagrają przeciwko zawodnikom drużyny KPR Autoinwest.

Warto zauważyć, że będzie to już trzeci mecz Śląska Wrocław Handball na hali Orbita. Teraz jednak czeka ich gra przeciwko mocnemu przeciwnikowi, jakim jest KPR Autoinwest Żukowo. Rywal znajduje się na dziewiątym miejscu w tabeli przy 7 zwycięstwach i 8 porażkach.

Choć zawodnicy z Żukowa są bardzo dobrzy, to jednak statystycznie przegrywają ze Śląskiem. Drużyna z Wrocławia ma w tym sezonie na swoim koncie 7 przegranych przy 9 zwycięstwach.

Śląsk Wrocław Handball na czwartym miejscu w tabeli

Śląsk Wrocław Handball radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Po 9 wygranych meczach zajmują czwarte miejsce, ale kilka meczów jeszcze przed nimi. Jak będzie wyglądała tabela po sobotnim meczem z KPR Autoinwestem Żukowo? Czy wrocławianie zyskają na tym, czy może jednak spadną?

Wszystko wskazuje, że mecz skończy się zwycięstwem Śląska. Nasi zawodnicy mają dużo lepszą kondycję w tym sezonie oraz czują niezwykle dużą rywalizację. Zła wiadomość jest jednak taka, że rywale mogą czuć dodatkową motywację, aby podnieść po ostatnich porażkach.