Siódme LO miało świetną studniówkę na Tarczyński Arena

Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego to jedna z największych szkół średnich we Wrocławiu. Nie dziwne więc, że jego uczniowie potrzebowali dużej przestrzeni do swojej studniówki. Idealnym miejscem na taką huczną imprezę jest Tarczyński Arena.

Szampańska zabawa na stadionie Tarczyński Arena

Stadion Tarczyński Arena po raz kolejny pomieścił dużą liczbę osób, chcących się dobrze zabawić. Nie chodzi tym razem o kibiców sportowych oglądających swoje ulubione rozgrywki, ale o uczniów VII LO.

Czytaj także: 22-letni kierowca przejechał seniorowi po nodze. Obaj mężczyźni awanturowali się i rzucali w swoją stronę wulgarne hasła.

Studniówka na stadionie nową tradycją

To już nie pierwszy raz, jak na stadionie Tarczyński Arena odbywają się studniówki. Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowej tradycji? Czy teraz już co roku arena będzie gospodarzem bali maturalnych? Wychodzi na to że tak.

Przestrzeń, jaką ma do zaoferowania stadion sponsorowany przez Tarczyńskiego, jest idealny do hucznych imprez. A studniówka zdecydowanie do takich należy. Dobra zabawa połączona z głośną muzyką i tańcami to, coś co zasługuje na jak najlepszą oprawę.