Sezon pikników osiedlowych pod patronatem Śląska Wrocław

Zapraszamy Was na ostatni w sezonie sportowym rodzinny piknik, po serii niezapomnianych spotkań i fantastycznej zabawy, które miały miejsce na Praczach Odrzańskich, w Gaju oraz przy Hali Stulecia. Wydarzenie zainicjowane przez Radę Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 września, w malowniczym Parku Grabiszyńskim.

Atrakcje czekają na wszystkich odważnych, którzy zdecydują się dołączyć do nas na polanie przy Górce Żołnierza (od strony ulicy Grabiszyńskiej i pętli tramwajowej). Stoisko Fundacji WKS oferuje możliwość zmierzenia się w konkursie strzałów na bramkę, sprawdzenia swoich umiejętności na torze przeszkód, a także udziału w zawodach sprawnościowych. Nagrodami w konkursach są vouchery na mecze w nowym sezonie, albumy oraz gadżety.

Oczywiście nie mogło zabraknąć atrakcji, która cieszyła się waszym uznaniem – wspólne tworzenie kolorowego transparentu (prawdziwe 10 metrów kwadratowych radości) pod okiem stowarzyszenia kibiców Wielki Śląsk! To prawdziwa okazja do wykazania się kreatywnością i artystycznym sprejowaniem.